SKLEPY INTERNETOWE

Intuicyjna obsługa
Sprawdzone rozwiązania

Profesjonalne sklepy internetowe

Nowe wymagania dotyczące organizacji i współdziałania w dzisiejszym świecie biznesu implikują obniżenie kosztów działalności oraz zwiększenie kontroli nad zachodzącymi podczas sprzedaży procesami.

 

Specjalizujemy się w realizacji serwisów internetowe w oparciu o platformę WordPress i system e-commerce Woocommerce.

 

System ten umożliwia obsługę procesu sprzedaży oraz pozostałych procesów związanych z obsługą Klienta od momentu pozyskania kontaktu, po sfinalizowanie transakcji, przyjęcie płatności online i wygenerowanie dokumentów przewozowych. 

 

Wszystko to odbywa się w obrębie jednej aplikacji i pozwala na ciągłe rozwijanie historii i bazy Klientów oraz generowanie statystyk sprzedaży.

System e-commerce tworzący nowe, dobrze sformalizowane kanały sprzedaży oraz oferujący wsparcie dla fachowości, czasowości i opłacalności wykonywanych zadań w doskonały sposób pomaga osiągnąć stawiane przed e-commerce. Każdy sklep internetowy zwiększa zasięg sprzedaży i umożliwia firmie dotarcie do nowych Klientów. 

Bogate doświadczenie pozwala nam z powodzeniem projektować kompletne systemy e-commerce, bogate w funkcje i mechanizmy wspomagające doświadczenie Klienta oraz redukujący nakład pracy, niezbędny do obsługi zamówień.

Indywidualny projekt graficzny

Podobnie jak w przypadku stron internetowych strona wizualna sklepu ma decydujący wpływ na to, czy Klient postanowi zapoznać się z ofertą firmy, czy też opuści stronę zanim dotrze do katalogu produktów.

 

Przy projektowaniu sklepu internetowego proponujemy korzystanie z bardziej klasycznego niż w przypadku stron internetowych układu. W e-commerce wygoda użytkowania i przyjazny dla Klientów interface sklepu jest równie ważny co szata graficzna.

 

Dokładamy wszelkich starań by pogodzić wymagania i preferencje naszych Klientów ze standardami, dobrymi praktykami i rozwiązaniami spełniającymi wymogi ich Klientów.

Wygodne zarządzanie bazą produktów

Jeden panel administracyjny pozwala na proste i skuteczne zarządzanie wszystkimi produktami, zamówieniami i bazą Klientów. 

 

Przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny pozytywnie wpływa na komfort pracy, a także skraca czas wykonywania pojedynczych zadań związanych z obsługą sklepu.

 

 

Dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze, możesz zarządzać swoim sklepem internetowym bez specjalistycznej wiedzy, a wszystko czego potrzebujesz aby zarządzać swoim sklepem internetowym, znajdziesz w jednym miejscu.

Przejrzysta struktura

Wygląd i struktura sklepu internetowego może się różnić w zależności od jego specyfiki i potrzeb biznesowych. Istnieją jednak wypracowane wzorce i rozwiązania, które przyjęło się za standard.

 

Każdy sklep internetowy powinien zawierać stronę główną, strony kategorii produktów oraz podstrony produktów, na których klient znajdzie szczegółowe informacje o produkcie, zdjęcia, opisy i specyfikacje techniczne. Istotne są również strony informacyjne – to strony, na których klient znajdzie informacje o sklepie, polityce prywatności, warunkach dostawy i zwrotów oraz dane kontaktowe.

 

 

Struktura sklepu internetowego powinna być prosta, intuicyjna i łatwa do nawigacji, aby klienci mogli łatwo znaleźć to, czego szukają. Ważne jest również, aby strona była responsywna i działała poprawnie na różnych urządzeniach, w tym na komputerach, tabletach i smartfonach.

Integracja z płatnościami online

Integracja z płatnościami online w sklepie internetowym jest niezbędna, aby klienci mogli wygodnie i bezpiecznie dokonywać płatności za zakupy. 

 

 

Istnieje wiele dostępnych opcji płatności za zakupy w sklepie internetowym, od standardowego przelewu z konta bankowego, przez przelew online i BLIK, po integrację z systemem płatności PayU.

 

 

Aby umożliwić płatności online w sklepie internetowym, należy wybrać odpowiedniego dostawcę płatności, który zapewni bezpieczeństwo i wygodę klientów. Następnie należy zintegrować system płatności z platformą sklepu internetowego, aby umożliwić klientom dokonywanie płatności za produkty. 

 

Ważne jest również zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa poprzez zastosowanie szyfrowania SSL i spełnienie innych standardów bezpieczeństwa.

Integracja z firmą kurierską / Inpost DPD

Każdy sklep internetowy posiadający w swojej ofercie fizyczne produkty musi posiadać możliwość wyboru sposobu wysyłki zamówionych produktów do Klienta.


Integracja sklepu internetowego z firmą kurierską polega na połączeniu systemu sklepu z systemem firmy kurierskiej w celu automatyzacji procesu wysyłki zamówień. 


Dzięki integracji, dane dotyczące zamówienia, adresu dostawy i kosztów przesyłki są przekazywane automatycznie do systemu firmy kurierskiej. Etykietę nadawczą wygenerujesz jednym kliknięciem co pozwala na szybsze i bardziej efektywne przetwarzanie zamówień. 


W praktyce integracja odbywa się za pomocą interfejsów API lub modułów dostarczanych przez firmę kurierską.

Elastyczność + intuicyjna obsługa + open source

Tworzymy sklepy internetowe oparte na platformie WordPress i WooCommerce, które oferują wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać produkty w Internecie. 

Elastyczność i łatwość obsługi, jaką oferuje platforma WordPress + WooCommerce, pozwala na skalowalne rozwijanie biznesu i stopniowe zwiększanie sprzedaży. Sprzedaż w Internecie jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej platformy e-Commerce. Duży stopień konfigurowalności pozwala na dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb, a wykorzystanie skalowalnych technologii oraz stały rozwój systemu gwarantują jego skuteczne zastosowanie zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak małych jednoosobowych firmach. 

 

Wykorzystaj szereg narzędzi i dodatkowych funkcji które wspomogą Twoją pracę.
Prócz responsywnego projektu sklepu pozwalającego na poprawne wyświetlanie się sklepu na urządzeniach mobilnych, każdy sklep powinien posiadać moduł integracji z płatnościami online, firmą kurierską oraz wstępną optymalizację SEO i integrację z mediami społecznościowymi.

 

Wykorzystanie oprogramowania open source pozwala uniknąć płatności abonamentowych za korzystanie ze sklepu oraz uniezależnić się od autora jego oprogramowania. Z chwilą uruchomienia zostajesz właścicielem swojego sklepu i bazy Klientów, otrzymujesz pełny dostęp do panelu zarządzania oraz wszystkie dane niezbędne do przyszłych modyfikacji systemu.