DRUK I POLIGRAFIA

Druk wizytówek
Materiały reklamowe

Projektujemy i drukujemy:

 • wizytówki
 • papier firmowy
 • ulotki i broszury
 • plakaty
 • teczki reklamowe
 • katalogi i foldery
 • opakowania
 • koperty, kalendarze
 • karty członkowskie, identyfikatory
 • banery reklamowe
 • tablice reklamowe i billboardy

Tworzymy ciekawe i niepowtarzalne projekty graficzne, które wyróżniają naszych Klientów na tle konkurencji!

Prócz nowoczesnych interaktywnych mediów multimedialnych, dużą rolę w budowaniu wizerunku pełni tradycyjny druk i poligrafia, czyli znane od lat narzędzia marketingowe takie jak:

wizytówka / katalog / papier firmowy / bannery reklamowe.

 

Zaprojektujemy dla Państwa wysokiej jakości materiały reklamowe oraz profesjonalnie przygotujemy je do druku we wskazanej drukarni lub kompleksowo zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy do Państwa firmy gotowe produkty.

 

 

Stale współpracujemy z jedną z największych drukarni w kraju, co pozwala nam zapewnić szeroki wachlarz materiałów, terminowość, wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

WIZYTÓWKI

Wizytówki są istotnym elementem marketingu i pozwalają na prezentację swojej osoby lub firmy w profesjonalny sposób. Wizytówki ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych podczas spotkań, konferencji czy wizyt w firmach oraz pozwalają na szybkie i łatwe przekazanie swoich danych kontaktowych potencjalnym klientom czy partnerom biznesowym.

 

Wizytówki służą również jako nośnik reklamowy – zawierają informacje o firmie, logo, dane kontaktowe, co pozwala na promowanie swojej marki.

 

Posiadanie wizytówki świadczy o profesjonalizmie i dbałości o szczegóły, co pozytywnie wpływa na wizerunek firmy oraz zwiększa prawdopodobieństwo utrzymania kontaktu.

ULOTKI

Ulotki są jednym z najpopularniejszych drukowanych narzędzi marketingowych. Dobrze zaprojektowana ulotka pozwala skutecznie przekazać ważną informację lub ofertę w prosty i atrakcyjny sposób.

Dobrze zaprojektowana ulotka powinna być prosta, zawierać jasne i zwięzłe informacje. U
lotka powinna być estetycznie zaprojektowana i przyciągać uwagę odbiorcy.

 

Układ ulotki powinien być zrozumiały dla odbiorcy, a treść nie powinna zawierać trudnych do zrozumienia terminów czy skomplikowanych grafik. Wyjątkiem jest sytuacja gdy ulotka projektowana jest z myślą o ściśle określonej grupie odbiorców i musi przedstawiać ofertę zgodną z jej oczekiwaniami. 

 

Zalecamy by ulotka zawierała dane kontaktowe firmy, adres strony internetowej i profili social media oraz jasny i przejrzysty komunikat, który zachęca do podjęcia określonej akcji (np. zakup produktu, skontaktowanie się z firmą itp.).

TECZKI OFERTOWE

Teczki ofertowe to bardzo przydatne narzędzie dla każdej firmy. 

 

Mogą być one wykorzystywane do przechowywania dokumentów, jako element prezentacji oferty podczas spotkań biznesowych, materiał reklamowy wysyłany do potencjalnych klientów lub nośnik informacji o firmie w punktach usługowych. 

 

Teczki ofertowe z nadrukiem logo, grafik i innych informacji reklamowych są też skutecznym narzędziem budowania świadomości marki i prezentowania się jako profesjonalna i godna zaufania firma. 

 

Gwarantujemy uzyskanie profesjonalnie wykonanych projektów graficznych, odpowiadających indywidualnym potrzebom i wymaganiom firmy.

KATALOGI

Katalogi drukowane to skuteczne narzędzie reklamowe, które pozwala na prezentację oferty produktów lub usług oraz budowanie świadomości marki.

 

Podczas projektowania katalogów bierzemy pod uwagę cele reklamowe i preferencje grupy docelowej. być dostosowane do grupy docelowej. Warto zwrócić uwagę na odpowiednie ułożenie treści, dobór kolorów i czcionek, a także na dobór odpowiednich zdjęć i grafik, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Druk katalogów powinien być wykonany na wysokiej jakości papierze, co pozwala na dłuższe przechowywanie i użytkowanie katalogów przez klientów. Możliwość wyboru różnych formatów i rodzajów okładek pozwala na dopasowanie katalogów do indywidualnych potrzeb i wymagań firmy.

Wykorzystanie katalogów drukowanych w połączeniu z innymi formami reklamy, takimi jak reklama w Internecie czy na bilboardach, pozwala na skuteczne dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów.

Podsumowując, projektowanie i druk katalogów to skuteczny sposób na prezentację oferty produktów lub usług oraz budowanie świadomości marki.

ZAPROSZENIA

Projektujemy i drukujemy wszelkiego rodzaju zaproszenia i drugi okazjonalne – personalizowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami Klienta.


Zaproszenia to ważny element każdego wydarzenia, są one pierwszą pierwszą formą kontaktu z Klientem pozostając z nimi często na dłużej jako pamiątka. Dlatego ważne jest, aby zaproszenia były zaprojektowane i wydrukowane profesjonalnie, by zrobić dobre pierwsze wrażenie i zachęcić gości do przybycia na wydarzenie.


Projektowanie zaproszeń powinno być dostosowane do charakteru wydarzenia i być zgodne z indywidualnymi potrzebami i preferencjami klienta. 


Oferuje szeroką gamę możliwości projektowych, od prostych i eleganckich, po bardziej wyrafinowane i wyjątkowe. Zaproszenia mogą być wykonane w różnych formatach np. w standardowym formacie pocztówki, a druk realizujemy na klasycznych papierach kredowych, papierach ozdobnych oraz ekologicznych. Warto zwrócić uwagę na odpowiedni dobór treści, kolorów i czcionek, a także na dobór odpowiednich zdjęć i grafik, które przyciągną uwagę Klientów. 


Pomożemy Ci stworzyć zaproszenia, które zbudują nastrój wydarzenia oraz będą odpowiadały Twojemu stylowi.